Μετά από τρία χρόνια εικονικής παρουσίας, ήρθε η ώρα να παρουσιάσει η al2 τα μοντέλα της με έναν μοναδικό και κομψό τρόπο στη μεγαλύτερη έκθεση design στον κόσμο, Salone del Mobile. Εδώ μπορείτε να περιηγηθείτε στο περίπτερο της al2.
Απολαύστε το!
![](https://www.al2.gr/wp-content/uploads/newa-salone-del-mobile-2022-al2-front-stand-765x510.jpg)
Μετά από τρία χρόνια εικονικής παρουσίας, ήρθε η ώρα να παρουσιάσει η al2 τα μοντέλα της με έναν μοναδικό και κομψό τρόπο στη μεγαλύτερη έκθεση design στον κόσμο, Salone del Mobile. Εδώ μπορείτε να περιηγηθείτε στο περίπτερο της al2.
Απολαύστε το!